Доступність посилання

ТОП новини

Бригинець: Гостиний двір міг загорітися через незаконно облаштовану сауну


Пожежа у горищному приміщенні Госиного двору, 9 лютого
Горищне приміщення Гостиного вдору могло загорітися через незаконно об лаштовану там сауну. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Олександр Бригинець.

За його словами, відповідне припущення зробив незалежний експерт, який прибув на місце пожежі для встановлення причини займання. «На думку експерта, що оглянув приміщення, причиною могла стати робота потужної, незаконно встановленої на піддашші Гостиного двору сауни. Очевидно, що вона використовувалася, адже на місці пожежі залишилося чимало недопитих пляшок з алкоголем», – повідомив Бригинець.

«Можна припустити, що забудовники виявили цю незаконно побудовану сауну і використовували її в своїх цілях. Що стосується вибухів чи спалахів, які були під час пожежі, то їх причиною була інша незаконна річ – хімлабораторія! Її хтось невідомо для чого розмістив у зоні, де відбулася пожежа», – розповів парламентар.

За словами Бригинця, детальніші висновки зроблять після перегляду фото і відео, «адже нині згарище перебуває в такому вигляді, ніби його навмисно нищили, щоб ніхто не міг зрозуміти, що і як там відбувалося».

Пожежа у Гостиному дворі сталася у ніч на 9 лютого. Як повідомив тоді Бригинець, версій займання дві – або підпал, або коротке замикання.
XS
SM
MD
LG