Доступність посилання

ТОП новини

Заяву обвинуваченого в терактах про фальсифікацію доказу проти нього внесли до реєстру


Заяву обвинуваченого в терактах Дмитра Реви про фальсифікацію головного доказу обвинувачення проти нього внесли до реєстру досудових розслідувань і мають перевірити, повідомила сьогодні Радіо Свобода сестра обвинуваченого, координатор громадської кампанії «4Reva» Оксана Томчук.

«Ідеться про той нещасний телефонний дзвінок Вікторові Сукачову, який зробив не мій брат, а оперуповноважений Пилипенко, і через який Дмитро понад вісім місяців перебуває за ґратами», – пояснила Томчук.

За її даними, з моменту подання заяви про фальшування телефонного дзвінка – 2 січня 2013 року – до внесення її до реєстру минуло майже два місяці, хоча, за законодавством, документові мали дати рух упродовж 24 годин із моменту подання.

Оксана Томчук заявила, що сторона захисту має намір оскаржувати бездіяльність правоохоронців у суді. Також сестра обвинуваченого зробила заяву про «спроби правоохоронців політизувати справу».

«Під час допитів мені як свідкові і родичці Реви задавали питання про мою особисту організаційну належність, а також про мої та Дмитра політичні симпатії», – мовиться, зокрема, у заяві Оксани Томчук.

27 квітня 2012 року в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталися чотири вибухи. Потерпіла 31 людина. У червні Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 мільйони доларів. Серед підсудних – дніпропетровський політолог Віктор Сукачов і його приятелі Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також обвинувачують у скоєнні ще 7 терактів у містах України.
XS
SM
MD
LG