Доступність посилання

ТОП новини

Україна збільшить участь у миротворчих операціях НАТО


Рота морської піхоти України в 2014 році чергуватиме в складі Сил швидкого реагування НАТО.

Про це повідомив сьогодні українським журналістам у Брюсселі перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України, адмірал Ігор Кабаненко.

Перший заступник начальника Генштабу зазначив, що в питанні підготовки роти до чергування у складі Сил швидкого реагування НАТО Україна тісно співпрацюватиме з Італією, про що було домовлено під час зустрічі з міністром оборони Італії Джампаоло Ді Паола.

Як заявив сьогодні у Брюсселі міністр оборони України Павло Лебедєв,
НАТО просить Україну збільшити участь у миротворчих операціях.

«Прохання було НАТО розглянути питання і можливості збільшення присутності нашого контингенту в миротворчих операціях як у кількісному, так і в якісному складі»,– заявив міністр після засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони.

Лебедєв зазначив, що на сьогодні в 10 миротворчих операціях у 7 країнах світу беруть участь 670 українських військовослужбовців, перш за все, вертольотники, медики, мінери і штабні працівники.

При цьому міністр оборони висловив думку, що Збройні сили України готові збільшити свою присутність, проте зазначив, що остаточне рішення залежить від Президента і Верховної Ради.
XS
SM
MD
LG