Доступність посилання

ТОП новини

Спрощення візового режиму між Україною і ЄС не дискримінує права росіян – МЗС


У Міністерстві закордонних справ України заявляють, що немає підстав говорити про те, що угода про спрощене оформлення віз між ЄС і Україною дискримінує права росіян. Про це сказав в. о. директора департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

Він додав, що українська сторона ще в 2005 році скасувала візи для громадян ЄС, і з того часу проводить переговори про лібералізацію візового режиму для громадян України.

Представник МЗС запевнив, що українська сторона робитиме все необхідне, щоб досягти прогресу в питанні полегшення візових процедур для своїх громадян, і «бажає успіху» російській стороні в цьому ж питанні.

За словами представника МЗС, зміни до угоди з ЄС про спрощене оформлення віз для громадян України набудуть чинності у найближчі місяці. «Ця угода очікує ратифікації, з одного боку, у Верховній Раді України, з іншого – в Європейському парламенті. Що стосується переговорів Росії з Євросоюзом щодо спрощеного візового режиму, то це абсолютно інший процес та інші умови. Я не бачу ніяких підстав говорити, що наша угода якимось чином дискримінує Росію», – заявив Перебийніс.

Вчора російський міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що Євросоюз дискримінує Росію, підписавши угоду з Україною про безвізовий режим для власників службових біометричних паспортів і не погоджуючись на це для російської сторони.
XS
SM
MD
LG