Доступність посилання

ТОП новини

Хорошковський: поява Льовочкіна серед акціонерів «Інтеру» стала сюрпризом


Валерій Хорошковський
Поява серед нових власників телеканалу «Інтер» голови Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна була несподіванкою. Про це в інтерв’ю «Телекритиці» заявив колишній власник медіагрупи «Інтер» і колишній перший віце-прем’єр Валерій Хорошковський.

«Дмитро Васильович (Фірташ – ред.) купив сто відсотків акцій, а те, що всередині є Сергій Володимирович Льовочкін, це вже їхні відносини, мені про це не відомо», – сказав Хорошковський.

На запитання щодо того, чи стала поява Льовочкіна у складі акціонерів групи «Інтер» для нього несподіванкою, Хорошковський відповів: «Так, несподіванкою».

Він також спростував інформацію про те, що нібито голова Адміністрації Президента якимось чином був присутній серед акціонерів групи «Інтер» і раніше. «Це неправда», – сказав Хорошковський.

Цього місяця стало відомо про те, що бізнесмен Дмитро Фірташ купив у Хорошковського телеканал «Інтер». Згодом з’явилася інформація, що співвласником телеканалу буде голова Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін. Попередній власник телеканалу продав свій пакет акцій Inter Media Group за 2,5 мільярда доларів.
XS
SM
MD
LG