Доступність посилання

ТОП новини

В Україні стало вже десять доларових мільярдерів – Forbes


В Україні цього року є вже десять людей зі статками понад 1 мільярд доларів, написав журнал Forbes, який оприлюднив сьогодні черговий щорічний список доларових мільярдерів світу.

До восьми минулорічних додалися Сергій Тігіпко, а також Вадим Новінський – він не новачок у списку, але ще минулого року був громадянином Росії.

Перше місце в Україні, як і раніше, займає Рінат Ахметов, випереджаючи решту з великим відривом із його 15,4 мільярда доларів, за оцінками журналу; у світі він 47-й із 1426 цьогорічних мільярдерів.

Другий в Україні, Віктор Пінчук, із 3,8 мільярда доларів, – у світі вже 353-й; третій, Ігор Коломойський, який має 2,4 мільярда, – в шостій сотні.

Менш як два мільярди доларів мають також Геннадій Боголюбов, Юрій Косюк, Петро Порошенко, Костянтин Жеваго й Андрій Веревський.

Статки найбагатших українців цього року порівняно з попереднім дещо зменшилися.

У світі ж перше місце знову має латиноамериканський телекомунікаційний магнат Карлос Слім Елу з Мексики – його разом із родиною Forbes оцінив у 73 мільярди доларів. Другий, як і раніше, – засновник і колишній керівник компанії Microsoft Білл Ґейтс, у нього 67 мільярдів.
XS
SM
MD
LG