Футбол: «Шахтар» залишив Україну без єврокубків

З планами перемоги в Лізі чемпіонів президентові «Шахтаря» Рінатк Ахметову доведеться почекати щонайменше рік
Донецький футбольний клуб «Шахтар» не зміг вийти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Після домашньої нічиєї з рахунком 2:2 підопічні Мірчі Луческу на виїзді зазнали розгромної поразки від німецької «Боруссії» з Дортмунда.

Вже після першого тайму рахунок був 2:0 на користь господарів, по перерві вони забили ще одного разу – 3:0.

«Шахтар» був останнім представником України в європейських кубкових турнірах. Ще в лютому завершили участь у Лізі Європи «Динамо», «Дніпро» і «Металіст».