Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 15:40
Новини | Політика

Вадим Рабинович: мене намагаються залякати


Вадим Рабинович
Бізнесмен Вадим Рабинович заявляє, що його намагаються залякати. За його словами, про це свідчить тип вибухового пристрою, який днями кинули в його автомобіль, що виїжджав з двору.

Рабинович каже, що має дві версії того, для чого його хотіли залякати. Перша – це посилення антисемітських настроїв, друга, за його словами, більш серйозна – стосується медіа питання.

«19-го числа до мене приїхав народний депутат України Андрій Деркач. Розказав мені про свої грандіозні плани, і раптом він мені говорить таке: ти знаєш, коли ти працював у час, коли мій батько був головою СБУ, я вважаю, що ти з нами не розрахувався, що ти нам ще винен. Нам гроші не потрібні, перепиши на нас канал JN1 (Jewish News One). Якщо ти цього не зробиш впродовж тижня, то у тебе будуть великі проблеми», – переказав Рабинович слова Деркача.

За словами бізнесмена, того ж дня після цієї розмови він написав листа Генеральному прокурору, в якому виклав суть розмови, але реакції досі не отримав.

Радіо Свобода намагається зв’язатися з Генпрокуратурою, але поки що телефони там не відповідають.

Вибух біля київської станції метро «Кловська» й офісу підприємця і єврейського діяча Вадима Рабиновича стався на початку цього тижня. Ніхто не постраждав. Згодом столична міліція повідомила, що відкрила кримінальне провадження за статтею «хуліганство».

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG