Доступність посилання

24 Вересень 2017, Київ 03:33
Новини | Міжнародні

Північна Корея знову виступила з погрозами


Північнокорейський лідер Кім Джон Ин відвідує одну з прикордонних військових частин, 7 березня 2013 року. Пізніше того дня Рада безпеки ООН схвалила нові санкції проти Пхеньяна
Північнокорейська газета «Родон сінмун», офіційний орган владної Трудової партії Кореї, виступила в неділю з черговими погрозами, які лунають із Пхеньяна вже кілька днів у зв’язку з ухваленням резолюції Ради безпеки ООН про нові санкції проти Північної Кореї, а також регулярними спільними американсько-південнокорейськими військовими навчаннями в Південній Кореї, які відбуваються цими днями.

Зокрема, в одній із редакційних статей мовиться, що країна повністю готова до «повномасштабної війни» зі США і Південною Кореєю і що її «передові фронтові військові угруповання», включно зі стратегічними ракетними силами, тільки чекають на останній наказ завдати удару.

Попередніми днями Пхеньян уже погрожував, зокрема, скасувати пакт про ненапад із Південною Кореєю, оголосити нечинною спільну декларацію про без’ядерний статус Корейського півострова, вийти з угоди про перемир’я на Корейському півострові 1953 року, якою без укладення мирного договору закінчилася Корейська війна, чи й навіть завдати «випереджувального ядерного удару» по США.

За словами оглядачів, погрози схожого ґатунку Північна Корея виголошує ледве не щороку, коли доходить до чергового загострення її відносин зі світовою спільнотою.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG