Доступність посилання

22 Жовтень 2017, Київ 00:59

Рябченко не називав депутатам вартість оренди Гостиного двору – ФДМУ


Олександр Рябченко
Голова Фонду державного майна України Олександр Рябченко під час зустрічі з представниками опозиції не називав вартість Гостиного двору і його оренди. Про це заявляє прес-служба ФДМУ.

«Фонд наголошує, що на сьогодні діє договір оренди, укладений регіональним відділенням Фонду державного майна України по Києву у 1994 році терміном на 25 років, тому на зустрічі було домовлено спільно опрацювати законодавчі підстави для можливості подальшого розгляду пропозицій наданих народними депутатами, в тому числі для здійснення експертної оцінки», – йдеться в повідомленні.

Вчора депутати від опозиції прийшли до Фонду держмайна, щоб просити провести дооцінку Гостиного двору. Після зустрічі депутат від ВО «Батьківщина» Юрій Одарченко заявив, що документи, отримані від КМДА, свідчать про те, що вартість цього об’єкту нині 21 тисяча гривень, а держава з 10 тисяч квадратних метрів, переданих в оренду, має плату в розмірі 140 гривень на місяць.

Інший представник «Батьківщини» Олександр Бригинець зауважив, що Фонд держмайна визнає ці цифри.

«Укрреставрація» проводить реконструкцію Гостиного двору під торговельно-офісний центр з гостьовою стоянкою. У відповідь на плани влади зробити у Гостиному дворі торговельний центр і частково його перебудувати київські активісти проводять акції протесту.
XS
SM
MD
LG