Доступність посилання

ТОП новини
05 березня 2021, Київ 08:52

Кличко закликає ЄС застосувати санкції до української влади


Віталій Кличко
Лідер партії УДАР Віталій Кличко закликає Євросоюз запровадити персональні санкції стосовно українських високопосадовців, які порушують права і свободи громадян.

«Громадяни України не повинні бути заручниками такої політики влади. Тому міжнародні санкції мають стосуватися не України загалом та її громадян, а високопосадовців, з реальними прізвищами й посадами. Ці санкції мають позбавити українську владу можливості ховати свої статки за кордоном і почуватися безкарними за корупційні дії, порушення прав і свобод громадян, вибіркове правосуддя, знищення парламентаризму», – заявив Кличко на зустрічах у Брюсселі з керівниками європейських інституцій.

Він також запропонував розслідувати ситуацію з рахунками українських високопосадовців за кордоном.

Як повідомляє прес-служба УДАРу, Кличко зустрівся з головою комітету Європарламенту в закордонних справах Ельмаром Броком, президентом Європейської народної партії Вілфрідом Мартенсом і головою групи ЄНП у парламентській асамблеї ЄВРОНЕСТ Яцеком Саріуш-Вольським. Крім того, лідер УДАРу передав листи верховному представникові ЄС з питань зовнішньої політики, віце-президенту Європейської комісії Катрін Аштон і президентові Європарламенту Мартіну Шульцу.
XS
SM
MD
LG