Доступність посилання

ТОП новини

«Феномен диктатури комуністів і капіталістів» (огляд преси)


Київ – Теперішні комуністи не мають права називатися комуністами, бо вступили в коаліцію з партією олігархів і створили диктатуру комуністів і капіталістів, стверджує газета «День». Видання наголошує, що КПУ дискредитувала себе і не має права на існування за ідейним змістом. Формат партії є антинаціональним, українофобським, і КПУ не можна називати партією України. Видання переконує, що Компартія неперспективна щодо взяття влади та виконання програмно-піарівських гасел. Відтак, існування КПУ є споживацьким і ворожим для України. Про це видання наголошує в матеріалі «Феномен диктатури комуністів і капіталістів, або КПУ боїться приєднання України до Європейського Союзу: їм там немає чого робити».

Газета «Сегодня» переконує опозицію, що їй не варто боротися за посаду мера Києва. Мовляв, ця посада не є цінним трофеєм або стратегічним плацдармом. Опозиції він нічого не дасть. Адже не маючи реальних повноважень, опозиційний мер просто не зможе працювати. Іміджеві ризики великі, можливостей мінімум, політичні перспективи сумнівні. І тим не менше столичні вибори опозиції необхідно виграти, з певною непослідовністю переконує автор статті. Не заради мерської посади, а задля самої перемоги, яка має велике символічне значення.

Найбільші фармацевтичні компанії світу зобов’язалися виділити Інтерполу шість мільйонів доларів для боротьби з виробництвом та розповсюдженням фальшивих медпрепаратів, через вживання яких у світі вмирають сотні тисяч людей. За даними експертів, близько 10 відсотків ліків у світі є підробленими. Як констатує газета «Факти», сьогодні ніхто не може точно підрахувати обіг тіньових міжнародних злочинних фармтовариств, але експерти стверджують, що йдеться про мільярди доларів. Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, більш як 50 відсотків ліків, що продаються через інтернет, є підробленими. Стаття називається «Сироп від кашлю насправді виявився хімічним компонентом... гальмівної рідини».

В Україні хочуть посилити вимоги до автобусних і вантажних перевезень. Як інформує «Комерсант Україна», в Міністерстві інфраструктури розробили законопроект «Про автомобільний транспорт» та планують зобов'язати перевізників обладнати автобуси тахографами, обмежувачами швидкості та пасками безпеки. У компаніях скаржаться, що далеко не всі машини можна переобладнати. Щоб окупити витрати на переоснащення, перевізники домагатимуться введення вільного тарифоутворення, що може призвести до подорожчання їхніх послуг. Стаття називається «Уряд береться за паски».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG