Доступність посилання

17 Листопад 2017, Київ 20:26

Заступник держсекретаря США вкаже Януковичу на вибіркове правосуддя – Геращенко


Ірина Геращенко
Заступник держсекретаря США Венді Шерман обіцяє порушити питання вибіркового правосуддя на зустрічах зі владою України. Як повідомила Радіо Свобода депутат від УДАРу Ірина Геращенко, Шерман пообіцяла це представникам міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» на вчорашній зустрічі в Києві.

«Йшлося про вибіркове правосуддя в Україні, про політичних в’язнів: Тимошенко, Луценка. Безумовно, його підняли жінки від опозиції. Пані Шерман сказала, що вона володіє цим питанням і розповіла нам, що на зустрічах з українською владою вона підніматиме проблему вибіркового правосуддя», – сказала Геращенко.

Крім того, як заявила депутат, представниці опозиції не оминули увагою перебування Тимошенко упродовж кількох місяців під цілодобовим спостереженням, «що цілком можна розглядати як тортури над жінкою».

Заступник держсекретаря США перебуває в Україні з дводенним візитом. У вівторок Шерман мала зустрічі з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим та міністром закордонних справ Леонідом Кожарою, керівниками опозиції та жінками-лідерами.
Сьогодні вона має зустрітися з Президентом Януковичем.
XS
SM
MD
LG