Доступність посилання

ТОП новини

Негода не дала Тимошенко побачитися з дочкою – пенітенціарна служба


За цими вікнами лікується і відбуває свій термін покарання Юлія Тимошенко, центральна клінічна лікарня «Укрзалізниці», Харків
Державна пенітенціарна служба України повідомила про обставини перенесення побачення колишнього прем’єра Юлії Тимошенко з дочкою Євгенією.

«Засуджена Тимошенко повідомила співробітникам колонії, що через погодні умови її дочка-захисник Євгенія Тимошенко для проведення раніше запланованого довгострокового побачення з 23 по 25 березня не прибуде», – стверджують пенітенціарії.

Як ідеться в заяві, Тимошенко отримала можливість поспілкуватися з дочкою в телефонному режимі. Під час цієї заяви вона попросила Євгенію не приїздити на побачення.

Своїм правом для проведення довгострокового побачення Тимошенко зможе скористатися у будь-який зручний для неї час, інформує Державна пенітенціарна служба.

Як інформують тюремники, Тимошенко попередила, що під час можливого спілкування з європейськими спостерігачами вона скаже, що пенітенціарна служба заборонила проводити їй це побачення.
XS
SM
MD
LG