Доступність посилання

ТОП новини

Синоптики кажуть, що найгірше позаду


Фахівці Українського гідрометеорологічного центру прогнозують, що рясних опадів, які паралізували нормальне життя на значній території України, вже не буде.

«Особливо турбуватися непотрібно, оскільки основний сніг випав. Ті дуже незначні опади, які ще будуть, суттєво на ситуацію не вплинуть. Невеликі опади очікуються на північному сході та сході України. Чекаємо на подальше зниження температури повітря в більшості регіонів України до мінус 9 – 14 градусів», – розповів Радіо Свобода директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

У Києві та столичній області негода розпочалася 22 березня. До вечора п’ятниці вона набула характеру надзвичайної ситуації — єдиним працездатним видом громадського транспорту залишилося метро, на дорогах утворилися багатокілометрові і багатогодинні затори. Реакцію міської влади в опозиції називають недостатньою і запізнілою.

Стихія вщухла в неділю зранку. Це дало можливість частково відновити рух громадського транспорту. Попри це, Київ і область ще не готові до повноцінного відновлення життєдіяльності — уряд погодився з ініціативою КМДА і оголосив понеділок неробочим днем у столичному регіоні. За вихідний понеділок кияни відпрацюють 13 квітня.
XS
SM
MD
LG