Доступність посилання

25 Вересень 2017, Київ 06:22
Новини | Політика

Керівник Прикарпаття закликав чиновників «звикати до народовладдя»


Звикати до народовладдя закликав у вівторок чиновників голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Михайло Вишиванюк на нараді, де йшлося про вдосконалення місцевого самоврядування.

Він повідомив, що керівники підрозділів, які вчасно не подали матеріали для підготовки рішень сесії обласної ради, будуть позбавлені всіх доплат і премій за березень. Це очільник області назвав «першим китайським попередженням», а «другим попередженням буде звільнення з роботи».

Так каратимуть чиновників, які «втікатимуть із сесій обласної ради, не подаватимуть вчасно матеріали, важливі для розв’язання конкретних завдань, говоритимуть з людьми через губу, ставитимуться до них бездушно, цинічно».

За словами Вишиванюка, «люди повинні відчути, що влада працює на людей, а не люди на владу», а відносини між громадою і владою необхідно поставити на якісно новий рівень.

Керівник Івано-Франківщини також заявив, що «обласна держадміністрація – не обком партії, а структура потрійного підпорядкування: Адміністрації президента, Кабінетові міністрів і в частині делегованих повноважень – обласній раді».

За словами Вишиванюка, обласна держадміністрація готова деякі функції передати обласній раді, а деякими частково ділитися. Це передбачає майбутня реформа місцевого самоврядування.

У вівторок виповнилося три роки, як Михайла Вишиванюка вдруге було призначено головою Івано-Франківської обласної держадміністрації. На запитання Радіо Свобода, що було найскладнішим за цей період, він назвав саме «налагодження чіткого механізму роботи усієї команди».
XS
SM
MD
LG