Доступність посилання

ТОП новини

США не помітили в Північній Кореї пересувань військ після гучних заяв


На навчаннях Робітничо-селянської червоної гвардії, нерегулярного ополчення, озброєного іноді як у часи Другої світової, архівне фото державного агентства ЦТАК
У Білому домі у США повідомили в понеділок, що, незважаючи на агресивні заяви Північної Кореї останнього часу, Вашингтон не спостеріг ніякої значної мобілізації чи пересування північнокорейських збройних сил.

Як заявив речник Білого дому Джей Карні, Вашингтон серйозно ставиться до воєнних погроз Пхеньяна, але якихсь дій, які підтверджували б ці погрози, немає.

Остання наразі така погроза пролунала наприкінці минулого тижня, в суботу, коли Північна Корея заявила про відновлення «воєнного стану» на Корейському півострові; перед тим, у п’ятницю, Пхеньян оголосив про рішучість завдати ракетних ударів по військових базах США в Південній Кореї, в Тихоокеанському регіоні і в самих Сполучених Штатах.

На думку оглядачів, ці заяви в першу чергу призначені для пропаганди серед населення самої Північної Кореї. Заяви подібного змісту, аж до ледь не оголошення війни, Пхеньян уже не раз робив і раніше.
XS
SM
MD
LG