Доступність посилання

ТОП новини
14 травня 2021, Київ 23:53

Тимошенко просить журналістів про допомогу


Тимошенко наполягає на присутності в суді у справі Щербаня
Колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко просить журналістів приїхати 7 квітня до харківської лікарні «Укрзалізниці».

«Прошу, щоб ви були присутніми під час складання представниками Качанівської колонії чергового неправдивого акту щодо мого начебто «небажання» їхати до Києва до суду, бо тільки ваша присутність може допомогти припинити лавину неправдивої інформації», – твердить Тимошенко.

Якщо «керівництво колонії допустить вас до мене і не буде перешкоджати вам виконувати свій професійний обов‘язок», то «у вас буде змога пересвідчитися, що відеозйомки, які вкидають в ЗМІ за наказом режиму, є змонтованими і не відображають мою позицію», пише Тимошенко в листі, текст якого розміщений на її офіційному сайті.

Колишній прем’єр пояснила також різницю у її ставленні до участі в судових засіданнях у Харкові та в Києві. «Справу ЄЕСУ» вона називає «абсурдною» і через це відмовляється брати в ній участь.

Натомість «враховуючи тяжкість сфальшованих режимом Януковича обвинувачень у іншій політично вмотивованій справі – «справі Шербаня», я продовжую вимагати своєї особистої присутності на судових засіданнях з допитів усіх свідків», повідомляє Тимошенко.

Державна пенітенціарна служба неодноразово повідомляла, що ув’язнена Тимошенко відмовляється від етапування до Києва для участі в допиті свідка у справі щодо вбивства народного депутата Євгена Щербаня. Останнє таке повідомлення було оприлюднене перед допитом бізнесмена Сергія Тарути, що відбувся в Печерському районному суді Києва 2 квітня.

Наступного тижня у справі Щербаня запланований допит ще одного свідка – бізнесмена Віталія Гайдука.

Дивитись коментарі (5)

XS
SM
MD
LG