Доступність посилання

ТОП новини

У Києві посадять 3 мільйони троянд – «Київзеленбуд»


Три мільйони троянд за три роки планують посадити у Києві. Про це повідомив гендиректор «Київзеленбуду» Михайло Царенко.

«На 1 мільйон троянд уже виділено 20 мільйонів гривень. Але поки що іде тендер щодо 500 тисяч квітів, тож ми чекаємо результатів. Схеми зараз розробляються. Дуже плідно працює інженерна група, садово-паркове управління. До кожного розарію буде підведено полив. Київ буде містом троянд. Це ж красиво і позитивно!» – наголосив він.

За словами Царенка, щонайменше 60 розаріїв зовсім скоро облаштують у 10 районах Києва: Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Оболонському, Печерському, Подільському, Святошинському, Солом’янському, Шевченківському.

При цьому тих, хто буде рвати квіти, планують карати: від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, наголошує гендиректор комунального об’єднання.

«Зараз працюємо над відеонаглядом. За кожною ділянкою закріплений майстер. З міліцією ведемо дуже тісні переговори, представники якої будуть охороняти парки і території, які за ними закріплені», – пояснив гендиректор «Київзеленбуду».

Окрім того, за словами Царенка, у Києві з’являться нові сквери, де посадять не лише троянди, але і нові дерева та кущі.
XS
SM
MD
LG