Доступність посилання

ТОП новини
15 травня 2021, Київ 15:22

Депутат Європарламенту Брок: Тимошенко має бути негайно звільнена


Голова Комітету з питань закордонних справ Європарламенту Елмар Брок
Голова Комітету з питань закордонних справ Європарламенту Елмар Брок (група народних партій, Німеччина) вважає, що після сьогоднішнього рішення Європейського суду з прав людини у справі «Юлія Тимошенко проти України» колишній український прем’єр-міністр має бути негайно звільнена. Про це йдеться в коментарі депутата, повідомляє УНІАН.

«Рішення Європейського суду з прав людини підтверджує, що процес проти Тимошенко був політично мотивованим. Пані Тимошенко має бути негайно звільнена», – заявив депутат.

Брок наголосив, це рішення продемонструвало вибірковість та політичну вмотивованість правосуддя в Україні.

«Україна все ще в милях від європейських стандартів», – написано у коментарі депутата.

Він також наголосив, що сьогоднішнє рішення Європейського суду демонструє потребу для України припинити вибіркове правосуддя, що є передумовою для підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Сьогодні вранці Європейський суд з прав людини у Страсбурзі визнав утримання під вартою екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко до суду над нею незаконним. У своєму рішенні суд визнав порушення трьох параграфів статті 5 Конвенції прав людини, а також статті 18 Конвенції прав людини щодо попереднього затримання Тимошенко.

При цьому, всупереч твердженню євродепутата, ухвала Страсбурзького суду не стосується процесу над колишнім прем’єром.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG