Доступність посилання

ТОП новини
10 травня 2021, Київ 01:48

Директор російської служби Радіо Свобода пішла у відставку


Маша Ґессен, архівне фото
Директор російської служби Радіо Свобода Маша Ґессен оголосила сьогодні, що залишає посаду, щоб почати працювати над новою книжкою.

Виконувач обов’язків президента Радіо Вільна Європа – Радіо Свобода Кевін Клоуз заявив, що вона «й далі віддаватиме журналістиці свої знання, енергію і активність в інтересах громадянського суспільства Росії».

Керуватимуть російською редакцією її старші редактори у Празі в Чехії, де міститься штаб-квартира радіо, і в Москві, де нещодавно відкрили нове сучасне бюро.

Відома російська і американська журналістка, автор біографії президента Росії Володимира Путіна Маша Ґессен керувала російською редакцією Радіо Свобода сім місяців, у час значної реструктуризації редакції і її роботи, яка призвела до звільнення значного числа давніх працівників. Ці кроки різко критикували багато відомих російських правозахисників і опозиціонерів, які назвали вжиті нею заходи розвалом редакції.

Радіо Свобода – Радіо Вільна Європа є некомерційною незалежною медіа-організацією, яка отримує фінансування від Конгресу США. Її програми на радіо, телебаченні і в інтернеті поширюються на 21 країну.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG