Доступність посилання

24 Жовтень 2017, Київ 07:24

Річниця Болотної. Мітинг опозиції у Москві (НАЖИВО)

Рік тому на Болотній площі під час опозиційної акції сталися зіткнення демонстрантів з поліцією. Протягом минулого року 28 людей стали підслідними у так званій «болотній справі».


19:56 6.5.2013
Мітинг завершився. На площу більше нікого не пропускають. Рамки металодетекторів працюють лише «на вихід».
19:44 6.5.2013
Один з опозиційних лідерів Олексій Навальний під час виступу на мітингу на Болотній: «Я розумію, за що я борюсь. Я борюсь за нове майбутнє для своєї родини і своїх дітей. Як і ви, я не здамся». Опозиціонер публічно спробував підрахувати, скільки кримінальних справ на нього вже відкрили, але йому це не вдалось. «Мені начхати! Хай їх буде 124 – я буду говорити все, що я думаю. Якщо я називав правлячу партію «Партия жуликов и воров», то я робитиму це, не зважаючи на всі кримінальні справи. Якщо я скандував «Путин – вор!», то я робити це і зараз», – сказав Навальний.
19:17 6.5.2013
Письменник Віктор Шендерович, виступаючи перед учасниками мітингу, пояснив, що вважає недоречним говорити ще раз про корупцію. «Говорити про злочинний режим вам – це все одно, що скандувати таблицю множення», – заявив він. За словами письменника, емоційно мітинги змінились: зимові зібрання можна назвати «радісними», в них не було агресії, але влада змінила інтонацію. «Путін з’їхав з глузду, але в цьому і ми винні. В багатьох з нас вдалось занести бацилу песимізму», – сказав він.
18:57 6.5.2013

БІЛЬШЕ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG