Доступність посилання

ТОП новини
27 листопада 2020, Київ 05:20

У ЄС закликали Україну належно розслідувати недавні сутички і напади на журналістів


Петер Стано, архівне фото
Європейська комісія закликала владу України належним чином і ефективно розслідувати всі звинувачення у застосуванні насильства, зокрема, щодо журналістів під час недавніх подій у Києві, заявив у вівторок у Брюсселі речник Петер Стано.

Винні в насильстві мають бути притягнені до відповідальності і не лишитися безкарними, сказав речник єврокомісара із розширення Штефана Фюле, як повідомляють українські агентства.

За його словами, в Єврокомісії з занепокоєнням спостерігали за інцидентами між учасниками акцій у Києві на вихідні і не побачили, щоб українські правоохоронці вжили належних заходів для встановлення винних у застосуванні насильства.

Повідомлення про насильство щодо журналістів викликало тривогу, додав речник, і Єврокомісія шкодує, що правоохоронці не змогли захистити права на мирні зібрання.

Він наголосив, що Європейська комісія й далі приділятиме увагу гарантуванню безпечної і безперешкодної реалізації права на свободу зібрань і свободу преси і наголошує на важливості ухвалити поліпшене законодавство щодо свободи зібрань відповідно до європейських стандартів.

У суботу в центрі Києва, де відбувалися акції опозиції і Партії регіонів, відбулося кілька сутичок, зокрема, з участю загону спецпризначення «Беркут». В одній із сутичок із невідомими молодиками потерпіли журналісти.

Дивитись коментарі (2)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG