Доступність посилання

ТОП новини
22 Лютий 2018, Київ 19:41
Підприємство «Укравтодор» цього року змушене відмовитися від масштабного будівництва нових доріг через необхідність ремонту доріг, пошкоджених у зимовий період. Про це на засіданні Кабінету міністрів заявив прем’єр Микола Азаров.

«На превеликий жаль, слід визнати, що реальність не залишає нам вибору. «Укравтодор» змушений у поточному році відмовитися від масштабного будівництва нових автомагістралей, які також нам необхідні. До зими необхідно завершити капітальний і поточний ремонт доріг. Лише в цьому разі ми зможемо наступного року почати реалізовувати амбітну програму автодорожнього будівництва», – сказав голова уряду.

Азаров також виступив за різке посилення вимог до вантажоперевізників із дотримання норм температурного режиму перевезень і ваги вантажів.

За словами прем’єра, минулої зими було зруйновано більш як п’ять мільйонів квадратних метрів доріг і понад два мільйони квадратних метрів з них ще не відремонтовано. При цьому процес руйнування продовжується, наголосив Азаров.

Раніше голова «Укравтодору» Євген Прусенко обіцяв, що до кінця травня в Україні відремонтують дороги державного значення, а до кінця червня – місцевого.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG