«Чому провалюються опозиційні законопроекти?» – у статті під таким заголовком газета «День» запитує: навіщо опозиції розробляти законопроекти й виносити їх на голосування в сесійну залу, коли її лідери елементарно не можуть зібрати всіх членів своїх фракцій? Звісно, не йдеться про остаточне ухвалення певних проектів постанов (на те вона й опозиція, що перебуває в меншості), але згуртувати своїх депутатів для голосування за свій же опозиційний законопроект вона просто зобов’язана. Адже це є фактом порушення обов’язків, коли депутат «прогулює» роботу в Раді чи відмовляється голосувати за той чи інший законодавчий акт. До того ж, це є прикладом безпосереднього невиконання передвиборчих обіцянок партії.
Власником «Укртелекому» публічно стала компанія «СКМ», яка належить Рінату Ахметову, констатує газета «Україна молода». Тіньовим власником журналісти вважають групу Сергія Льовочкіна. Цікавим є факт, що нинішній сценарій продажу «Укртелекому» анонімні джерела передбачили ще... у вересні минулого року. Вартість угоди та її особливі деталі розголошенню не підлягають. Однак про деякі особливості угоди газета розповідає у матеріалі «Алло, Рінат слухає...».
Термін подачі декларацій про доходи народних депутатів закінчився ще 1 квітня, а в офіційних джерелах вони повинні були з'явиться ще на початку травня. Станом на сьогодні, за інформацією газети «Сегодня», декларації опублікували всього 183 парламентарії. З тих документів, які є у відкритому доступі, у Верховній Раді – 44 мільйонери. Найбіднішими є свободівці, а «магнати» нерухомого майна – ударівці.