Доступність посилання

ТОП новини

Для влади наразі найнебезпечніший Яценюк (огляд преси)


Київ – Жоден із трьох нинішніх лідерів опозиції не підходить на посаду президента. Тільки Тимошенко. Тому вона і сидить, переконаний експерт «Газети по-українськи». Однак, на його думку, серед трійки головних опозиціонерів найнебезпечніший для влади Арсеній Яценюк, бо рейтинг «Батьківщини» найвищий. Крім того, Яценюк – найкращий спікер після Тимошенко. Зараз влада намагається вдарити по його іміджу впливового політика і закріпити у свідомості людей образ слабака. А Яценюк нічого цьому не протиставляє, зазначає політолог. Щодо Кличка, то Партія регіонів почне з ним воювати за три місяці до виборів президента. Експерт також вважає, що у Януковича зараз головна мета – щоб його син був багатший за Ахметова. І щоб гаранта в «Межигір’ї» ніхто не чіпав. У Януковича донецький менталітет, за яким усі мають працювати на його фабриках або фабриках його друзів. Тому середній клас, вільні журналісти йому не потрібні. Вони заважають, переконаний експерт.

Пропаганда тоталітарної імперії, відображена в топонімах, написах, монументах та пам’ятних знаках, мала б у перші ж роки незалежності поступитися місцем символам і знакам національної історії та культури, наголошує дописувач газети «День». Однак цього не сталося. Лише Західна Україна зуміла позбутися радянського спадку в назвотворенні й монументальній пропаганді. Решта території досі перебуває в полоні численних назв і пам’ятних знаків тоталітарної доби. Ба більше, до символів комуністичної імперії додаються назви й пам’ятники російського самодержавства. Це неприродне поєднання комуністичної символіки з поверненням символів російської монархії засвідчує нинішнє панування в Україні двох сил: комуністичної та імперсько-шовіністичної, що об’єднались на спільній антидержавній платформі. Заголовок статті: «Як позбутися радянської спадщини в топонімії».

Система компенсації з державного бюджету різниці між реальною собівартістю наданих комунальних послуг і тими тарифами, що були сплачені за них споживачами, не сприяє платіжній дисципліні. Як стверджує дописувач газети «Голос України», сьогодні вигідно не платити, накопичуючи борги. Про це наголошується в матеріалі «Хто платить, той державної підтримки не отримує».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG