Доступність посилання

ТОП новини
27 жовтня 2020, Київ 17:19

Янукович знову висловився проти вимоги МВФ підвищити ціни на газ для населення


(архівне фото)
Президент Віктор Янукович знову назвав у середу неприйнятними вимоги Міжнародного валютного фонду підвищити ціни на природний газ для населення. «Ми не можемо на це погодитись, тому що це може мати негативні соціальні наслідки для населення», – сказав він на зустрічі з керівництвом Верховної Ради та головами парламентських фракцій, повідомила прес-служба голови держави.

Українські керівники, серед них і прем’єр-міністр Микола Азаров, уже давно заявляють, що Україна не підвищить ціну на газ для населення, як того вимагає Міжнародний валютний фонд як одну з головних передумов надання Києву кредиту.

Україна вже тривалий час намагається домовитися з МВФ про затвердження нової програми співпраці і надання нового кредиту на зміну попередній програмі, яка так і не була виконана. При цьому в МВФ, як і раніше, як одну з головних умов цього висувають скасування значних субсидій на газ та опалення для населення, які, за словами міжнародного позикодавця, продовжують підривати український бюджет і платіжний баланс.

На черговий приїзд до Києва місії Міжнародного валютного фонду чекають наприкінці місяця.

Дивитись коментарі (2)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG