Доступність посилання

20 Вересень 2017, Київ 05:33
Новини | Політика

Акцію під Мистецьким арсеналом розігнали, активістів затримали


Акцію проти святкування Дня Хрещення Русі, яка розпочалася під стінами Мистецького арсеналу, розігнали правоохоронці. Свої дії вони обґрунтовують рішенням суду, яке забороняє будь-які мирні зібрання чи пікетування на час святкування (26–28 липня) і містить великий перелік центральних вулиць Києва, де громадянам збиратися особливо не рекомендується.

Після того, як активісти продовжили вимагати скасування кількох законопроектів, які передбачають партнерство церкви і держави, і скандувати «Геть міліцейсько-попівську державу», їх затримали загони спецназівців та доправили до автозаку. Куди повезуть активістів, правоохоронці не повідомили.

«Ми не є фанатами української держави і того, що вона може щось вирішити. Але коли держава і церква об’єднуються в два зла, вони стають надто сильними, щоб людина могла протидіяти їм. Навіть якщо ми відображаємо точку зору не більшості, ми є тією меншістю, яка має свою точку зору і буде її відстоювати», – заявив у коментарі для Радіо Свобода координатор акції, член Автономної спілки трудящих Володимир Задирака.

Раніше у п’ятницю міліція Києва нагадала про незаконність проведення акцій з 20 по 31 липня 2013 року в Києві на майдані Незалежності й прилеглій території.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG