Доступність посилання

ТОП новини

Україну від агресії Росії захистить НАТО (огляд преси)


Київ – Сьогодні минає рівно п’ять років від початку російсько-грузинського збройного конфлікту, який стався у серпні 2008 року між Грузією, з одного боку, і Південною Осетією, Абхазією та Росією – з другого. Хоча конфлікт тривав усього п’ять днів і отримав назву п’ятиденної війни, але він і досі має великі геополітичні наслідки не лише для Кавказу, а й для всього пострадянського простору, стверджує газета «День». Найголовнішим результатом цієї війни стало те,що Грузія повністю втратила контроль над територією Південної Осетії і Абхазії, що становить 20 відсотків території Грузії. Експерт «Дня» переконаний, що для України головний зовнішньополітичний висновок російсько-грузинської війни полягає у тому, що українці повинні якомога швидше набути членство в НАТО і Європейському Союзі. Тільки тоді країна буде реально захищена від усіх «примусів до кохання», які насправді є «зґвалтуванням». І те, що відбулося в Грузії, – найкраще тому підтвердження. Стаття називається «П’ять років «п’ятиденній війні».

Український оборонно-промисловий комплекс уперше за останні роки демонструє прибуток, констатує газета «День». Позитивну економічну динаміку продемонстрували навіть глибоко збиткові підприємства концерну. Найбільше зростання прибутковості у підприємств суднобудування. Експерти газети вважають, що основною проблемою підприємств ОПК залишається недостатнє замовлення з боку держави та низький рівень фінансування, тому доводиться орієнтуватися на експорт. А щоб йому повернути міць, слід виходити на ринок Латинської Америки. Стаття називається «Крізь броню – на нові ринки».

В Україні все частіше стали обкрадати хворих дітей, стверджує газета «Факти». Заповзятливі шахраї вигадують все нові й нові схеми: переводять у готівку чужі банківські картки, знімають гроші з телефонів жертводавців, вказуючи липові короткі номери. Видання пише, що останнім часом почастішали випадки дублювання сайтів благодійних організацій: злочинці знаходять історію хвороби, фотографії хворої дитини та номери телефонів його родичів і роблять сайт-копію, що відрізняється лише банківськими реквізитами. Люди, які хочуть допомогти малюкові, читають про нього правдиву інформацію, найпильніші навіть передзвонюють родичам, а в результаті гроші все одно перераховують на помилковий рахунок пройдисвітам. Більшість батьків хворих діток навіть не підозрюють, що стали жертвами обману. Як його уникнути, йдеться у рубриці «Поза законом».

Два роки тому в Україні скасували техогляд для приватного транспорту. Обов'язок дивитися за своїм авто був покладений на самих водіїв. Внаслідок нововведень кількість аварій через несправності авто зросла. Щоправда, не на багато, уточнює газета «Сегодня».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG