Футбол: Англія залишилася першою в групі України

Чорногорці Стеван Йоветіч (ліворуч) і Саво Павічевич не змогли відібрати очки на стадіоні Wembley. Тепер українці сподіваються на поляків.
Футбольна збірна України після перемоги над командою Польщі лише протягом години залишалася лідером відбірної групи Н чемпіонату світу.

Англійці на стадіоні Wembley у Лондоні розгромили чорногорців з рахунком 4:1.

Корисний для українців рахунок 0:0 був у цьому матчі після першого тайму. Коли ж у перерві чорногорські футболісти дізналися, що нічия в Лондоні їх не влаштує, вони великими силами пішли в атаку і отримали голи у свої ворота.

Після дев’яти матчів в активі збірної Англії стало 19 очок. На один бал відстають підопічні Михайла Фоменка, які фактично гарантували собі місце у плей-оф. 15 пунктів залишилося у чорногорців, 13 – у поляків.

В останньому турі українці зіграють у Сан-Марино з абсолютним аутсайдером групи і водночас уболіватимуть за нічию або перемогу поляків у їхньому матчі в Англії. Лише в разі втрати англійцями очок «синьо-жовті» уникнуть стикових матчів і здобудуть пряму путівку до Бразилії.