Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 04:50
Новини | Політика

У Дніпропетровську розпалась об’єднана опозиція «Батьківщина»


У Дніпропетровській міській раді розпалось міжфракційне об’єднання «Об’єднана опозиція «Батьківщина», створеного свого часу фракціями «Фронт змін» та ВО «Батьківщина». З об’єднання сьогодні в повному складі вийшла фракція ВО «Батьківщина», поінформував, розпочинаючи чергову сесію міської ради у середу, міський голова Іван Куліченко.

Заява про вихід «Батьківщини» з об’єднання пролунала одразу ж після оприлюднення заяви про вихід голови фракції «Батьківщини» Максима Курячого з лав фракції і партії.

Таким чином, у фракції «Батьківщини» залишилося шестеро депутатів, новим керівником став Едуард Багдасарян.

Тим часом Максим Курячий поповнив фракцію колишнього «Фронту змін», перетворену на фракцію «Демократи». Тепер вона налічує 9 депутатів.

Курячий, коментуючи своє рішення, заявив, що нинішній формат опозиції себе вичерпав, потрібен новий.

«У нинішніх умовах, які переживає Дніпропетровськ й Україна, потрібна нова опозиція, вільна від старих амбіцій, колишніх догм і помилок. Я провів десятки зустрічей з виборцями, експертами. Думки людей: падіння довіри до опозиції, а це сигнал необхідності змін», – сказав Максим Курячий.

Водночас представники «Батьківщини» ніяк не прокоментували свого виходу з між фракційного об’єднання «Об’єднана опозиція «Батьківщина».

Сьогодні ж міжфракційне об’єднання «Об’єднана опозиція «Батьківщина» розпалось і в Дніпродзержинській міській раді.

У вівторок фракція «Батьківщини» у Дніпропетровській міськраді залишилася без голови: керівник фракції Максим Курячий заявив про вихід із лав «Батьківщини» через принципові розбіжності з керівництвом партійної організації щодо питань партійної та депутатської роботи.

Водночас в обласній організації «Батьківщини» заявили, що вимагають від Курячого повернути партії мандат депутата міської ради.

Дніпропетровську обласну організацію «Батьківщини» очолює тітка Юлії Тимошенко Антоніна Ульяхіна.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG