Доступність посилання

ТОП новини
28 жовтня 2020, Київ 01:21

Держсекретар США назвав Саудівську Аравію важливим союзником


Джон Керрі (л) і король Абдалла (п), Ер-Ріяд, 4 листопада 2013 року
Державний секретар США Джон Керрі назвав сьогодні Саудівську Аравію «дуже, дуже важливим союзником США», перед тим як зустрітися в перебігу візиту до цієї країни з її королем Абдаллою і міністром закордонних справ Саудом аль-Фейсалом.

Намагаючись подолати розбіжності, що виникли у відносинах між двома країнами з низки питань, держсекретар високо оцінив роль Саудівської Аравії як «чільного гравця» в питаннях безпеки на Близькому Сході.

Виступаючи перед працівниками посольства США, він заявив, що співпраця Вашингтона й Ер-Ріяда з цих питань критично важливою.

Саудівська Аравія роздратована через бездіяльність, як вона вважає, США щодо Сирії, ймовірним потеплішанням відносин США з Іраном, ставленням Вашингтона до подій у Єгипті і через розбіжності щодо палестинського питання.

Джон Керрі прибув учора до Саудівської Аравії після неоголошеного короткого візиту до Єгипту на початку 11-денної поїздки, в перебігу якої він має також відвідати Польщу, Ізраїль, Західний берег Йордану, Йорданію, Об’єднані Арабські Емірати, Алжир і Марокко.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG