Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 12:37

Євромайдан об’єднаний. Усе найважливіше з соцмереж – у Живому блозі

Студенти продовжують їхати в Київ, у деяких містах України відбуваються демонстрації проти "євросодому", а регіонал Царьов закликав Табачника перевіряти ректорів, що відпускають з пар


16x9 Image Марічка Набока
Підсумки дня
Сьогодні до адміністрації президента студенти принесли 100-метрове звернення до Януковича з підписами і вимогою про негайне підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Також в інтернеті з’явилася можливість підписати онлайн-петицію за асоціацію. А петиція з вимогою застосувати санкції до президента Віктора Януковича і членів Кабінету міністрів України набрала 37 тисяч підписів на сайті американського Білого дому.

В прихильників Євромайдану з’явилася ідея створити живий Євроланцюг від Майдану Незалежності до найближчого кордону з європейською країною.

Завтра студенти та інші активістиобіцяють продовжувати мітингувати. Кількість Євромайданів збільшується − вони тепер не лише в Україні, але й в багатьох містах світу.
#Євромайдан підтримали випускники Канадсько-української парламентської програми (КУПП). Цю програму пройшли сотні українських студентів. Її директор Ігор Бардин:

«Пан Янукович має можливість виконати волю свого народу і підписати угоду у Вільнюсі. Він втратив шанс очолити свою країну так, як це робив Черчіль. Але він ще має шанс стати історичною постаттю в історії України, наслідуючи шлях Ганді.
Махатма Ганді був лідером під час шляху його країни до незалежності. Слова Ганді стали відомим висловлюванням: «Туди йдуть мої люди, і я, як їхній лідер, повинен слідувати за ними» І Ганді здобув перемогу»
, – заявив Ігор Бардин в інтерв’ю студентським газетам зі Львова та Одеси.

БІЛЬШЕ

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG