Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 13:56
Масові акції протесту в Україні вже переросли в революцію, заявив лідер руху «Третя українська республіка», екс-голова МВС Юрій Луценко.

«Наш план зрозумілий: це вже не мітинг, не акція. Це – революція», – сказав він, виступаючи на народному віче на майдані Незалежності.

Присутні почали скандувати: «Революція». Луценко наголосив, що сьогодні в Україні громадянське суспільство і політики закінчують те, що було не завершено під час масових акцій протесту в 1991 і 2004 роках.

«Сьогодні тут помирає УРСР. Це її похорон», – сказав він.

Луценко закликав українців зі східних регіонів консолідуватися з братами з інших областей у боротьбі проти режиму. «Ми сьогодні змінюємо не президента, а систему влади в країні... Ми змінюємо Україну», – наголосив екс-міністр.

Луценко закликав учасників віче зібратися в понеділок на майдані Незалежності, а також біля Кабміну й Адміністрації президента.

Він додав, що після силового розгону Євромайдану міністр внутрішніх справ має піти під суд. Наступного тижня Луценко закликав до страйку.

Майдан Незалежності в Києві заповнений людьми. Організатори заявляють про кілька сотень тисяч учасників акції. За оцінками журналістів, тут щонайменше 100 тисяч людей.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG