Доступність посилання

ТОП новини
19 вересня 2020, Київ 18:08

Кримський парламент обіцяє підтримати запровадження надзвичайного стану


Протест із вимогою євроінтеграції в Криму, Сімферополь, 1 грудня 2013 року
Верховна Рада Криму на позачерговій сесії закликала президента Віктора Януковича «вжити всі доступні заходи для відновлення громадського порядку, не зупиняючись, якщо цього вимагатиме ситуація, перед запровадженням надзвичайного стану».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, кримський парламент вимагає від Віктора Януковича «виконати свій конституційний обов’язок і зупинити розгул беззаконня та анархії, що заполонили столицю країни».

У зверненні до глави держави мовиться, що Верховна Рада автономії засуджує спроби насильницького захоплення влади в країні з боку опозиції під виглядом боротьби за європейський вектор розвитку».

Депутати також заявили, що «політичний момент вимагає вияву максимальної твердості і рішучості» і пообіцяли, що кримчани підтримають президентські зусилля «зі стабілізації політичного становища і відновлення громадського порядку».

Звернення підтримали 71 депутат зі 100 за списком. Проти його ухвалення виступили лише депутати Рефат Чубаров і Леонід Пилунський з фракції «Курултай-Рух» та Едуард Гривковських з фракції «Союз». Останній закликав колег ініціювати загальноукраїнський політичний круглий стіл, однак депутатська більшість заглушила цю пропозицію тупотінням ніг.

Дивитись коментарі (3)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG