Доступність посилання

ТОП новини

Чечетов побачив на Майдані пацюків і американські намети


Михайло Чечетов
Київ – Під час зустрічі колишніх президентів із чинним – Вікторем Януковичем – можуть бути знайдені шляхи вирішення нинішньої політичної кризи в Україні. Таку думку в інтерв’ю Радіо Свобода висловив народний депутат Партії регіонів Михайло Чечетов. Чечетов також розповів про пацюків, які бігають по Євромайдану та Київраді, і провал західного сценарію «кольорової революції».

– Чи дасть результат зустріч президентів, і наскільки вона зараз потрібна?

– Думаю, це абсолютно правильно, оскільки ці політичні вожді, ще не доросли, щоб відразу сідати за стіл. Мають сісти чотири президенти – це, дійсно, державні мужі. А ці хлопчики ще нехай подивляться і послухають, а потім і вони за стіл переговорів сядуть. А як же? Без них не обійдеться. А те, що вони намагалися вчинити державний переворот, то буде суд. Їх судитимуть за спробу державного перевороту. Народ використала «помаранчева» банда, яка була за Ющенка і Тимошенко, а тепер нова банда вирішила використати народ. Тож я думаю, що мужності чотирьох мужів, одного діючого президента і трьох колишніх, причому один з них Кравчук, який приймав пологи неньки-України у 91 році, вистачить для цього.

Ці хлопчики ще нехай подивляться і послухають, а потім і вони за стіл переговорів сядуть
Михайло Чечетов
– Якою, на Вашу думку, може бути роль Заходу в урегулюванні нинішньої політичної кризи в Україні?

– Ми що такі дурні, що самі не розберемося. У своєму домі поряд наведемо самі. Це знаєте, як я кажу, чим відрізняється нормальна сім’я від божевільної? Якщо сім’я нормальна, то якщо сварка виникла у сім’ї, то вона вирішується у сім’ї. А якщо сім’я божевільна, то дружина-дурепа бігає по селу і запитує у подруг, як же мого чоловіка-ідіота привести до тями?

– Тобто, на Вашу думку, Захід не допоможе?

Завели тут спеціалістів із кольорових революцій, але не вдалося, обломилось
Михайло Чечетов
– Ви маєте зрозуміти, що це повністю західний сценарій кольорової революції, який був реалізований в Україні, але не вийшло, обломилось. А гроші були вкинуті шалені. Тож вони тепер кусають лікті, як це так, такі гроші були кинуті… Завели тут спеціалістів з кольорових революцій, але не вдалося, обломилось. Тож не потрібно влазити, не потрібно сунути ніс туди, куди їх не просять. Ми самі розберемося у себе. Тому якщо приїдуть до нас з добрими намірами, то ми гостинна країна, але якщо будуть лізти у наші внутрішні справи, вчити нас, то таких іноземців нам не треба.

Майдану вже немає, він звернувся. Киянам це вже осточортіло, цей бардак. По Київраді і по Майдану бігають пацюки
Михайло Чечетов
– Зараз досить багато говорять про силовий варіант розгону Євромайдану. Наскільки цей варіант ймовірний?

– Стоп, стоп, стоп, стоп, стоп…Я зрозумів. Отже, я отримав тисячу листів, у яких кияни кажуть, що до нас не може під’їхати швидка, ми спізнюємося на роботу… Ви ж бачите, який природний катаклізм. Скоро у місті не буде хліба і води. Тому спокійно, без всяких там силових акцій, підійшли, попросили, мовляв хлопців, відійдіть будь ласка і все. Хлопці спокійно відійшли, ще й дякували на камери, казали спасибі, що ніхто нас не зачепив і що така хороша міліція сьогодні. Вони звернули американські намети, гуманітарну допомогу, хоча я не знаю, навіщо нам американські військові намети… Так от, вони їх звернули охайненько і все. Майдан же розірвали три лідери. Хіба не зрозуміло? Тому вважайте, що Майдану вже немає, він звернувся. Киянам це вже осточортіло, цей бардак. По Київраді і по Майдану бігають пацюки. Це брудна політична гра, тим більше за сценарієм іноземних держав.
  • Зображення 16x9

    Тетяна Ярмощук

    Працюю на Радіо Свобода з 2005 року. Укладач та ведуча Ранкової Свободи, пишу на енергетичну та економічну тематику. 2006 року закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. А у 2009-му – Інститут політичних наук. 

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG