Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 07:28

Євромайдан: «День гідності». LiveBlog online

На Євромайдані триває третє Народне віче, назване «Днем гідності». У ньому беруть участь кілька сотень тисяч людей. У п'яти проблемних округах відбуваються перевибори до Верховної Ради


Підсумки дня

Учасники Євромайдану оголосили «День гідності» й провели третє Народне віче, у якому участь взяли сотні тисяч українців.

Провладний мітинг на Європейській площі у Києві був оголошений безстроковим, однак більшість його учасників уже роз’їхалися по домах. У цій акції взяли участь десятки тисяч людей. Дехто з них розповів Радо Свобода, що отримав за це гроші.

На окружних виборчих дільницях у п’яти проблемних округах розпочався підрахунок голосів. Впродовж дня голосування від представників громадянської мережі «Опора» надходили дані про присутність під ОВК так званих «тітушок», які в Партії регіонів називають громадськими активістами.

Підбиття підсумків виборів цієї ночі – ще одне випробування для демократії в Україні.
Слідкуйте за онлайн-трансляцією Радіо Свобода з ОВК в 223 окрузі.
Ніяких документів щодо можливості входження України до Митного союзу під час засідання міждержавної комісії 17 грудня в Москві президенти України та Росії підписувати не планують.

Про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров в ефірі телеканалу «Інтер».

Він зазначив, що згідно з процедурою, міждержавні документи перед підписанням має ухвалити Кабінет міністрів.

«В тих документах, що зараз ухвалено урядом і направлено на розгляд міждержавної комісії, немає жодного, який би побічно чи непобічно мав би якесь відношення до Митного Союзу. Це просто спекуляції», – заявив Азаров.

До вашої уваги також пряма онлайн-трансляція Радіо Свобода з окружної виборчої дільниці № 223 у Києві, де незабаром розпочнеться прийом протоколів від дільничних комісій.

Трансляція доступна на головній сторінці веб-сайту Радіо Свобода.

БІЛЬШЕ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG