Доступність посилання

ТОП новини

Питання про зміни в уряді може вирішити Янукович – Рибак


Прем’єр Микола Азаров на мітингу Партії регіонів 15 грудня 2013 року
Переформатувати уряд може президент Віктор Янукович. А Верховна Рада може знову розглянути питання відставки уряду на наступній сесії – на початку лютого. Про це заявив сьогодні спікер парламенту Володимир Рибак. Цим заявам передувала ранкова зустріч депутатів від фракції Партії регіонів і членів Кабміну. Опозиція домагається відставки уряду Миколи Азарова.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак допускає, що переформатування уряду відбудеться, і про це президент Янукович оголосить найближчим часом.

«Я думаю, що президент проаналізує роботу кожного члена уряду, це питання, яке може вирішувати президент. Я думаю, що зміни після оцінки роботи кожного члена (Кабінету міністрів – ред.) будуть», – сказав Рибак.

За словами спікера, він не може сказати, про кого конкретно йтиметься при ротації членів уряду.

«Кого? Я конкретно з президентом не розмовляв, але я думаю, що найближчим часом президент сам скаже, який є варіант», – сказав Рибак.

Народний депутат Ганна Герман заявила, що сьогодні на зустрічі фракція Партії регіонів поставила перед прем’єр-міністром Миколою Азаровим вимогу переформатувати уряд на 90%.

Рада може розглянути відставку уряду лише на наступній сесії?

Спікер парламенту Володимир Рибак також заявив сьогодні, що парламент може розглядати питання щодо відставки уряду на наступній сесії.

За його словами, для того, щоб розглядати це питання, потрібно мати відповідний проект постанови. Проте наразі такої постанови у парламенті немає.

«Як вона з’явиться і буде 150 підписів, як депутати внесуть пропозицію, я зобов’язаний направити всі документи у всі комітети. Комітети розглянуть, внесуть свої пропозиції і парламент може розглядати, але на наступній сесії, на початку лютого», – сказав спікер.


Також Рибак підтвердив, що питання переформатування складу уряду розглядалося сьогодні вранці під час зустрічі депутатів від фракції Партії регіонів і членів Кабінету міністрів.

3 грудня Верховна Рада не змогла ухвалити постанову про недовіру уряду Миколи Азарова. За запропонований опозицією проект постанови проголосували 186 депутатів.

Днями опозиція оголосила про повторний збір підписів для відставки уряду.

Питання про відповідальність Кабінету міністрів не може розглядатися Верховною Радою більше одного разу протягом однієї чергової сесії, а також протягом року після схвалення програми діяльності Кабміну.

Дивитись коментарі (3)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG