Доступність посилання

11 Грудень 2017, Київ 02:58
Одразу після настання нового, 2014 року маси людей на майдані Незалежності в Києві виконали Гімн України, тримаючи в руках ліхтарики та мобільні телефони.

Вони спробували перевершити світове досягнення з одночасного виконання національного гімну. Для фіксування рекорду були запрошені експерти з Книги рекордів Гіннеса, результати їхньої роботи стануть відомі пізніше.
(Виконання Гімну України)

Після велелюдного виконання гімну зі сцени Євромайдану один із лідерів «Батьківщини» Олександр Турчинов зачитав вітання з Новим роком від ув’язненої Юлії Тимошенко. Потім зі своїми привітаннями звернулися лідери опозиції - Олег Тягнибок, Віталій Кличко та Арсеній Яценюк.

Після цього відбувся святковий феєрверк і розпочався концерт.

Також на новорічному Євромайдані відбулася вистава «Зіркового вертепу», в якому взяли участь політики, музиканти та громадські діячі, зокрема, письменники брати Капранови, співачка Руслана та інші.


Новий рік зустріли на Євромайдані дуже багато людей: повністю заповненим був власне майдан Незалежності, а також вулиця Інститутська до барикад, схили Жовтневого палацу. Значна частина людей розташувалася на Хрещатику, з боку Київради. Дуже багато з них прийшли з дітьми.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG