Доступність посилання

ТОП новини

Діаспора просить адміністрацію Обами ввести санкції проти українських чиновників


Українська діаспора у США обговорила з представникам адміністрації президента США Барака Обами шляхи впливу на українську владу та підтримки українців. Зокрема на зустрічі у Раді національної Безпеки США, яка відбулась у п'ятницю обговорювали прізвища українських чиновників, проти яких варто ввести санкції.

Серд імен, що називались – секретар РНБО Андрій Клюєв, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін та мер Харкова Геннадій Кернес.

На думку українських учасників зустрічі, вони давали накази правоохоронцям застосовувати силу до мирних демонстрантів та беруть участь у кричущій корупції та застосуванні спонсорованого державою насильства.

Між тим, у понеділок в ході прес-конференції у Вашингтоні представник Державного департаменту Мері Гарф, відповідаючи на запитання «Голосу Америки», заявила, що рішення щодо введення санкцій проти українських чиновників не ухвалено, але на сьогодні розглядаються усі варіанти включно із санкціями.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG