Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 22:29
Новини | Політика

«Козацькі забави» під наглядом «Беркута» протестували під «елітним» рестораном у Києві


У Києві кількадесят активістів, які йшли з націоналістичними гаслами, сьогодні ввечері ненадовго опинилися в оточенні «Беркута», а відтак попротестували під дорогим рестораном на Печерську, повідомляють кореспонденти Радіо Свобода.

За словами активістів ВО «Свобода», вони здійснювали мирну ходу Києвом під назвою «Козацькі забави». При цьому більшість учасників була в масках і з битами. На розі бульвару Лесі Українки та вулиці Кутузова активістів взяв у кільце «Беркут» під приводом того, що неподалік розбили вітрину. Невдовзі по переговорах оточення зняли, але беркутівці їхали за групою активістів двома автобусами й патрульним автом.

Учасники акції відтак влаштували протест біля дорогого ресторану «Егоїст», стверджуючи, що він належить регіоналові Анатолію Голубченкові, заступникові голови Київської міськдержадміністрації й нинішньому тимчасовому керівникові Києва на час усунення з посади Олександра Попова. Стіни ресторану обмалювали написами й обклеїли наклейками на кшталт «Купуючи тут, ви підтримуєте Партію регіонів» чи «Увага, власність бандитів». «Беркут» споглядав це, не втручаючись.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG