Доступність посилання

16 Грудень 2017, Київ 04:10

«Козацькі забави» під наглядом «Беркута» протестували під «елітним» рестораном у Києві


У Києві кількадесят активістів, які йшли з націоналістичними гаслами, сьогодні ввечері ненадовго опинилися в оточенні «Беркута», а відтак попротестували під дорогим рестораном на Печерську, повідомляють кореспонденти Радіо Свобода.

За словами активістів ВО «Свобода», вони здійснювали мирну ходу Києвом під назвою «Козацькі забави». При цьому більшість учасників була в масках і з битами. На розі бульвару Лесі Українки та вулиці Кутузова активістів взяв у кільце «Беркут» під приводом того, що неподалік розбили вітрину. Невдовзі по переговорах оточення зняли, але беркутівці їхали за групою активістів двома автобусами й патрульним автом.

Учасники акції відтак влаштували протест біля дорогого ресторану «Егоїст», стверджуючи, що він належить регіоналові Анатолію Голубченкові, заступникові голови Київської міськдержадміністрації й нинішньому тимчасовому керівникові Києва на час усунення з посади Олександра Попова. Стіни ресторану обмалювали написами й обклеїли наклейками на кшталт «Купуючи тут, ви підтримуєте Партію регіонів» чи «Увага, власність бандитів». «Беркут» споглядав це, не втручаючись.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG