Доступність посилання

ТОП новини
20 вересня 2020, Київ 15:25

Вокалістка гурту «Крихітка» заспівала гімн України з луганськими євромайданівцями


Вокалістка гурту «Крихітка» заспівала гімн України з луганськими євромайданівцями

До Луганська в суботу приїхала вокалістка гурту «Крихітка» Саша Кольцова. Співачка вирішила підтримати громадський сектор луганського Євромайдану.

Дівчина приєдналася до ходи вулицями Луганська. Активісти тримали державний прапор України. Співачка спілкувалася з перехожими, пояснювала, чому у Києві люди стоять на Майдані, розповідала про їхні вимоги, переконувала луганців, що українці в різних регіонах мають спільні проблеми. І тому повинні об’єднатися, аби влада належала народу, а не кільком олігархам.

«Ми у захваті від людей, які на Сході виходять на вулиці. Ви – молодці, бо опозиція у нас, на жаль, за себе, за свої рейтинги, за своїх спонсорів. За людей –лише люди. Ви маєте це пам’ятати. Не домовляйтеся з політиками, домовляйтеся з іншими українцями. Нашою мовою, вашою мовою – ми готові слухати, ми готові допомагати один одному. У нас є національна гордість, національні інтереси. Ми маємо пам’ятати, що це наша Батьківщина, ми маємо боротися за її інтереси. Ось чому ми тут», – сказала Кольцова.

Разом з луганцями Олександра Кольцова заспівала гімн України. А вже завтра, 19 січня, співачка планує взяти участь у Народному вічі на майдані Незалежності.

Дивитись коментарі (1)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG