Доступність посилання

ТОП новини
23 Вересень 2019, Київ 09:02

Україна втрачає своє майбутнє – Більдт


Карл Більдт
Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявляє, що Україна втрачає своє майбутнє. Про це він написав у суботу на своїй сторінці у Twitter.

«Це не Захід втрачає Україну. Йдеться про те, що Україна втрачає своє майбутнє», – написав Більдт, коментуючи статтю видання Bloomberg під назвою «Захід втрачає Україну».

Напередодні, у п’ятницю, шведський міністр заявляв, що в Києві склалася невизначена ситуація. «Хаос всередині режиму в Києві. Повідомлення про відставки, звільнення і загальна невизначеність. Режим, скоріш за все, спробує посилити подальші репресії», − написав Більдт у своєму Twitter.

А комісар з питань розширення і європейської політики сусідства Штефан Фюле напередодні заявляв у п’ятницю: «Залишається тільки одне запитання після нещодавно підписаних законів − quo vadis (куди прямуєте), пане президенте?».

Раніше кілька провідних європейських політиків, включно з президентом Європарламенту Мартіном Шульцем, закликали Януковича не підписувати ухвалені Верховною Радою 16 січня суперечливі закони, однак увечері 17 січня президент України ці закони підписав.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG