Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 00:51
Новини | Політика

На Майдані оголосили план дій: Народна рада, нова Конституція і відставка Януковича


Опозиція оголосила план дій – створення Народної ради, оголошення недовіри і відставка Віктора Януковича і формування нової Конституції України. Про це, виступаючи на Майдані, заявив лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

«Верховна Рада України після ганебного голосування, яке відбулося кілька днів тому, втратила свою легітимність, а тому ми повинні створити Народну раду з числа опозиційних депутатів Верховної Ради і місцевих рад. Народна рада має представляти інтереси українського народу», – сказав Яценюк.

«Рада повинна отримати легітимність від українського народу, тому ми починаємо народне голосування про недовіру і відставку Віктора Януковича, підтримку повноважень і підтвердження повноважень Народної ради України і про формування нової Конституції України», – заявив опозиціонер.

За його словами, опозиція оголошує про створення конституційних зборів.
«Український народ починає писати свою українську Конституцію. Перший етап повернення до народовладдя. Віктор Янукович вкрав Конституцію в 2010 році, коли його продажні судді наділили його повноваженнями, яких він не мав на момент обрання, тому наше четверте завдання – повернення до Конституції 2004 року. Ні диктатору в Україні», – наголосив Яценюк.

Крім того, Яценюк повідомив про початок народного голосування з обрання Київської ради і мера Києва.

«Ми користуючись нашими законними повноваженнями звертаємося до органів самоврядування створити загони самооборони, щоб боротися зі злочинністю», – передбачає план дій опозиції.

Після створення Народної ради України, заявив Яценюк, має бути створений Уряд народної довіри, «який зупинить диктатуру».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG