Доступність посилання

ТОП новини
26 вересня 2020, Київ 23:20

На Майдані оголошують максимальну мобілізацію добровольців самооборони


Коменданти оголосили максимальну мобілізацію добровольців самооборони Євромайдану. Про це заявив комендант Майдану, керівник самооборони, народний депутат Андрій Парубій під час брифінгу у Штабі національного спротиву в Будинку профспілок.

За його словами, є інформація, що влада має «велику спокусу піти атакою на Майдан цього дня, цієї ночі».

Як заявив Парубій, в Києві є понад 20 тисяч бійців внутрішніх військ МВС і «Беркута». «Вони готують рішення про зачистку Майдану і ми повинні бути в повній готовності», – наголосив Андрій Парубій.

«Всі ці народні добровольці, які по регіонах є, ми запрошуємо їх приїжджати в Київ. Також ми запрошуємо нових людей, які приїжджають записуватись в оборону Майдану і ми закликаємо усіх небайдужих записуватись, долучатись до самооборони Майдану, щоб спільно ми могли захистити Майдан і захистити наших громадян від справді озвірілих представників так званих правоохоронних органів: внутрішніх військ та «Беркута», – заявив депутат.

Протистояння на вулиці Грушевського триває відучора, приблизно від 15:00, коли радикально налаштовані демонстранти вирішили прорвати кордон міліції і пройти до Будинку уряду і Верховної Ради.

Дивитись коментарі (22)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG