Доступність посилання

ТОП новини

Опозиційна Народна рада закликала міліцію і провладних депутатів перейти «на бік народу»


Народна рада, що її опозиція створила сьогодні як альтернативний до офіційної влади орган, закликала міліцію та провладних депутатів переходити на бік народу.

Народна рада заявила, що гарантуватиме безпеку правоохоронцям, які «відмовляться виконувати злочинні накази та перейдуть на бік народу України», та їхнім родинам.

Аналогічні гарантії Народна рада надала депутатам фракції Партії регіонів, які увійдуть до її складу, мовиться в повідомленні, що оприлюднене на сайті партії «Батьківщина».

Народна рада обрала президію у складі Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока та Віталія Кличка.

Вона планує організувати і провести «Всеукраїнське народне голосування» з низки питань, для чого створила Народну виборчу комісію.

Опозиція хоче голосування з таких питань:

«висловлення недовіри президентові України Віктору Януковичу та його відставка в конституційний спосіб, висловлення недовіри тим народним депутатам, які 16 січня голосували за так звані «закони про диктатуру»;

підтвердження в конституційний та законний спосіб народом України повноважень та легітимності Народної ради;

відновлення конституційного ладу в державі, унеможливлення побудови тоталітаризму та диктатури та повернення до Конституції України, із змінами та доповненнями, внесеними у 2004 році, яка була неконституційно та незаконно скасована;

та проведення народних виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради»
.

Крім того, Народна рада закликала громадян об’єднуватися в загони «Народної самооборони». Їхньою метою має бути «захист свого життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних зазіхань, запобігання вчиненню злочинів, припинення їхнього вчинення та затримання осіб на місці вчення злочину і забезпечення в такий спосіб охорони громадського порядку».
XS
SM
MD
LG