Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 10:29

Ультрас харківського «Металіста» заявили про початок активної підтримки Євромайдану


Ультрас харківського футбольного клубу «Металіст» офіційно заявили про початок активної підтримки Євромайдану.

Відповідне повідомлення розміщене на сторінці фанатської спільноти в одній із соцмереж. «Отже, чесні, наш вихід! Харківська фанатська громадськість вирішила повним складом йти і захищати харківський Євромайдан від можливих провокацій простітушок», – йдеться у тексті.

«З собою не треба брати ніяких підручних засобів активного або пасивного захисту. У нас мирна акція», – наголошується в заяві.

«Якщо прийдуть всі, то жоден продажний гопник навіть не подумає сіпатися до мітингувальників. Роки на футбольних секторах і навколофутбольних полях дали достатньо досвіду кожному з нас, щоб ми могли справлятися з будь-якими проблемами своїми руками. Зараз саме той момент, коли треба показати, що в єдності наша сила!», – йдеться в зверенні ультрас.

Також автори звернення закликали активістів одягатися тепліше у зв’язку з сильними морозами.

«Закликаємо всю свідому молодь Харкова і старших людей підтримати харківський Євромайдан і показати всьому світу, що Харків – не місто продажних гопників і бидлоти, а місто з європейськими цінностями та традиціями! Незалежно від своїх політичних поглядів, належності до субкультур або музичних уподобань завтра всі повинні виступити єдиним цілим в прагненні до світлого майбутнього», – заявляють фанати «Металіста».

Раніше ультрас футбольного клубу «Динамо» (Київ) закликали фанатів формувати загони самооборони для «захисту киян від «тітушок».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG