Доступність посилання

ТОП новини

Тягнибок: влада почала йти на поступки


На переговорах з опозицією влада пішла на поступки. Про це зі сцени Майдану заявив лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

Причиною надання владою нових пропозицій він назвав захоплення обласних державних адміністрацій у десяти регіонах.

«Ми відкрили другий фронт по всій Україні. Обласні адміністрації є в руках справді народної влади», – наголосив Тягнибок.

«Наша боротьба продовжується доти, доки ми не зможемо вирішити всіх питань, які український народ продовжує ставити перед владою», – сказав лідер ВО «Свобода».

Однією з умов розв’язання політичної кризи в адміністрації президента України сьогодні назвали «повний відхід людей з вулиці Грушевського і припинення будь-яких протиправних дій». Янукович також запропонував Арсенію Яценюку очолити уряд, Віталію Кличку – стати віце-прем’єром і погодився розглянути повернення до Конституції зразка 2004 року.

Вимогами людей, що зараз протестують на центральних вулицях Києва, є безумовне звільнення всіх затриманих силовиками демонстрантів, скасування «законів 16 січня», відставка уряду. Також мітингувальники вимагають дострокових президентських виборів.
XS
SM
MD
LG