Доступність посилання

ТОП новини

У «Батьківщині» заперечили заяви МВС про планування масових протестів


Олександр Турчинов
Олександр Турчинов
Один із чільників партії «Батьківщина», народний депутат і координатор Штабу національного спротиву Олександр Турчинов відкинув сьогодні як «дешеву пропаганду» заяву Міністерства внутрішніх справ, що там отримали інформацію про попереднє планування масових акцій протесту наприкінці листопада.

За його словами, що їх наводить сайт партії, тривалий час в МВС заперечували, що обшук у грудні в будинку на вулиці Турівській у Києві, де розташований офіс «Батьківщини», якимось чином стосувався цієї партії, тепер же там заявляють, що саме на вилучених під час того обшуку серверах і знайшли інформацію про плани «Батьківщини».

Як заявив Турчинов, «зараз влада починає фальшувати нові справи, створювати нові пропагандистські формули своєї нікчемної агітації», мовиться у повідомленні.

Сьогодні в Міністерстві внутрішніх справ заявляли, що на серверах, вилучених міліцією у грудні на Турівській, «знайшли інформацію, яка стосується діяльності ВО «Батьківщина» і свідчить про те, що масові протестні акції, які розпочалися в Києві 21 листопада 2013 року, не були стихійними, а планувалися заздалегідь».

Протести в Києві і в інших містах України, відомі як євромайдани, спалахнули ввечері 21 листопада минулого року після того, як стало відомо, що того дня Кабінет міністрів розпорядився зупинити процес підготовки до укладення угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом.
XS
SM
MD
LG