Доступність посилання

ТОП новини
23 Липень 2018, Київ 13:12
Президія Верховної Ради Криму звертається до генерального прокурора Віктора Пшонки із закликом звернутися до суду щодо заборони діяльності ВО «Свобода».

«Від імені всіх кримчан закликаємо Вас, шановний Вікторе Павловичу, діючи в інтересах національної безпеки та збереження громадянського миру, захистити жителів України і звернутися до суду щодо заборони діяльності ВО «Свобода» у зв’язку з порушенням встановлених Конституцією України та законами України вимог, які висуваються до діяльності політичних партій», – мовиться в рішенні, оприлюдненому на сайті кримського парламенту.

«Президія Верховної Ради Автономної Республіки Крим звертається до Вас у зв’язку з тим, що органи влади Автономної Республіки Крим не мають законодавчих важелів для захисту кримчан, насамперед молоді, від деструктивного впливу неофашистських і неонацистських ідей, пропагованих ВО «Свобода» та іншими радикальними організаціями. Розкладаючи незміцнілу свідомість молодих людей, направляючи її на шлях екстремізму, насильства та ксенофобії, ВО «Свобода» створює плідний ґрунт для вкорінення неонацизму в правовому і політичному полі України, для захоплення влади в країні політиками неофашистського спрямування», – мовиться в рішенні.

Крім того, президія Верховної Ради Криму на вимогу кримської прокуратури на сьогоднішньому позачерговому засіданні внесла зміни до ухваленого раніше рішення про заборону на території Криму діяльності і символіки ВО «Свобода».

29 січня нинішнього року президія Верховної Ради Криму ухвалила рішення заборонити «в установленому порядку на території Автономної Республіки Крим діяльність і символіку ВО «Свобода» та інших формувань радикального характеру», оскільки ті загрожують «національній злагоді, громадській безпеці і правопорядку».

Наприкінці минулого тижня прокуратура АРК оскаржила цей документ.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG